PARTYINFO

 

AQUAPHONIC 2019

Datum konání:
25.12.2019 - středa
Místo konání:
Liberec - Koloseum
DJs:
Main Techno stage: Lilly Palmer (NL), Ladida, Ales Gehringer / Orbith & Dominik Gehringer, Pavel Krejdl, Subgate, TGT project, Madelaine, Ian Mint, B.ONE.K.
House stage: Chris Sadler, SNBM, Miquel, Raju, Liu Kin, Yoppa Parrot, Pierre Marco, Radec & John Blanco, Microsleep aka Ondra Zehnal
Drum & Bass stage: Katcha, Kan-Jacca, Tactical, Hektor, Monkey Boom crew, Daito
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej Ticketstream: 230,- Kč + poplatky, na místě: 300,- Kč

 
 
Lilly Palmer premiérově na akci Aquaphonic 2019

Liberecká akce Aquaphonic vstupuje do svého 18. ročníku s významným zahraničním hostem. Poprvé v ČR můžete zažít vystoupení talentované holandské techno DJky Lilly Palmer. Na třech scénách (techno, house, drum and bass) se představí přední čeští DJs jako Ladida, Orbith, Chris Sadler, Katcha, Pavel Krejdl, Kan-Jacca a mnoho dalších. Tradiční povánoční akce proběhne ve středu 25. prosince 2019 v prostorách MCU Koloseum v Liberci.

 

Letošní Aquaphonic se uskuteční ve středu 25.12. 2019 v prostorách Kolosea Liberec. Opět vám přinese pestrou hudební nálož na třech hudebně odlišných podiích, letos s exkluzivním zahraničním hostem - holandskou DJkou Lilly Palmer. Tato hudební hvězda září na velkých klubových akcích a festivalech po celém světě a do ČR ji jako první přiváží právě Aquaphonic! Do svého setu jistě zakomponuje i vlastní skladby, neboť se kromě DJingu věnuje také produkci. V těchto dnech vydává Lilly Palmer nový track s názvem "Listen To Me". Energický techno set Lilly Palmer i všech dalších DJs na hlavní stage si budete moci užít v jejich těsné blízkosti v kotli přímo na pódiu, v prostoru těsně okolo DJského stolu. Kapacita "boiler roomu" je omezená na 50 osob a vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream!

Aquaphonic má jako pravidelnou povánoční zastávku zaškrtnutou ve svém kalendáři celá řada osobností české hudební scény. Na Techno stage se za mixpult postaví techno legenda Pavel Krejdl, dále Ladida, Subgate, Madelaine, rezident TGT a další. Zajímavostí bude společný generační set DJ Orbitha a jeho syna Dominika Gehringera. House stage budou mít pod taktovkou zejména Chris Sadler, SNBM a rezidenti pražského klubu Studio 54.

Aquaphonic posílil i svou již tak tradičně silnou Drum & Bass stage o dvě nejvýraznější ženské osobnosti tohoto stylu u nás – DJane Katcha a Kan-Jacca. Vystoupí zde také rezident akce DJ Tactical, člen Nuclear Factory Crew DJ Hektor a dále DJs z liberecké Monkey Boom Crew.

Vstupenky na AQUAPHONIC za 230,- Kč plus poplatky, nebo VIP vstupenky (opravňující ke vstupu do boiler room) za 400,- Kč plus poplatky, jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketstream. Nejlevnější vstupenky na Aquaphonic seženete na warm up party.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016