PARTYINFO

 

CHRISTMAS PARTY PARDUBICE 2019

Datum konání:
25.12.2019 - středa
Místo konání:
Pardubice - L-klub
DJs:
Techno stage: Actwin (ESP), Lucca, Toky, Džejár, Spiriakos live, Jaqullin, Yannick
House stage: Manene, Chris Sadler, Victor Tellagio, Ergee, Flash, Niko W, Arrow
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej Ticketstream.cz

 
 
Pardubická Christmas Party oslaví 20 let

Vánoční setkání všech, kteří mají sváteční tabuli spojenou hlavně s dýdžejským pultem, a tichá noc je přesným opakem toho, co chtějí den po Štědrém dnu zažít. Přesně od toho je tu legendární Christmas Party, jejíž dvacátý ročník proběhne 25. prosince 2019 v klubu ABC, kde vystoupí kromě dvanácti domácích dýdžejů také techno projekt Actwin ze Španělska, pod kterým se skrývají producenti David MK a Diego Gonzalez.

 

David a Diego jsou již mnoho let dobrými přáteli a patří k významným hybatelům tamní techno scény. Společná vystoupení tak sice nejsou žádnou výjimkou, ale správná doba na usednutí do jednoho studia přišla až po letech. Oba dva jste mohli v posledních měsících registrovat po boku Enrica Sangiuliana, Bena Simse nebo Laytona Giordana.
Seznam gratulantů k oslavě 20 let Christmas Party bude hodně dlouhý! Za domácí techno scénu vystoupí Lucca, Toky, Džejár, Spiriakos live, Jaqullin a Yannick. A ani letos nebudete ochuzeni o kvalitně obsazenou house stage, kde budou nadělovat: Manene, Chris Sadler, Victor Tellagio, Ergee, DJ Flash a Niko W.Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream a také v klubu v den konání. Studenti a mládež ve věku 16 až 18 let (včetně) mají na místě zlevněné vstupenky za 200,- Kč. Více informací najdete na www.christmasparty.cz a www.facebook.com/christmasparty2010.

 

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Videa z akce Christmas Party Pardubice od ronnyho
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016